Recenze zákazníků

Hedvábná šála

Přeji krásný den, paní Hasalíková.
Musím se přiznat, že jsem při objednávání šátku vůbec nepomyslela na to, že budu mít tolik společného s jejich autorkou. Víte, až teď si uvědomuji, že je to zákonité. Vždyť Vy dáváte do svých děl maličko sebe samu, své cítění barev, tónů, obrazů. A když to někoho osloví, lidově řečeno, padne mu to do oka, tak tam musí být něco spřízěného, nějaké magické pouto. Možná je to dáno i věkem, vytváříte nádherné šátky, je v nich cítit harmonie, souznění barev, a to si já moc cením. Paní Hasalíková, už se moc těším na to, až si Váš šátek vezmu. Nejde o čas, nespěchám. Prostě, až je bude mít připravené, moc ráda Vás osobně poznám. S pozdravem
Eva Hradská

Dobrý den, paní Hasalíková,
moc ráda jsem se s Vámi osobně setkala. Je pro mne příjemné poznat tvůrce šátků, nějak se ty šátky "polidšťují", už to není jen tak nějaký anonymní výrobek, zboží.. Ten světlý jsem už na sobě měla, líbil se. Je úžasně lehoučký jak barevně tak fyzicky. Moc Vám za ně děkuji a taky mne těší, že se mé očekávání naplnilo. Přeji Vám krásný podzim a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Eva Hradská


Včera jsem dostala a ihned také nedočkavě vybalila balíček od Vás. Je to bez jakéhokoliv přehánění nádhera!! Konečný výsledek předčil mé očekávání je  moc hezčí než na fotografii, opravdu úžasný. Už se těším na Štědrý den až dárek vybalí manžel. Ještě jednou děkuji a mám opravdu obrovskou radost.
Alexandra ŠpačkováDobrý večer paní Hasalíková,
bylo těžké vybrat tu nejkrásnější, teda vlastně dvě nejkrásnější :-) Při výběru jsem se snažila zaměřit i na osoby, pro které je šála určena, chtěla bych jim tímto dárkem udělat radost k Vánocům. Doufám, že jsem si nevzpomněla příliš pozdě a že je možné obě šály vyhotovit ještě před Vánoci. Děkuji a těším se na zprávu od Vás.
Jana Hájková

Přejeme krásný večer,
Vaše dílo se nám s manželem oběma moc líbí, takže se budeme těšit, až si šály prohlédneme "tváří v tvář" :-) S cenou také souhlasíme a mile nás potěšila i výše příplatku. Děkujeme za Váš ochotný a vstřícný přístup. S pozdravem
Hájkovi

Milá paní Hasalíková,
máme dobrou zprávu, dnes jsme obdrželi Váš balíček a z obou šál jsme nadšení. Doufáme, že nadšené budou i obě maminky pod stromečkem. Děkujeme za Vaše milé a vstřícné jednání. Přejeme příjemné a klidné prožití vánočních svátků a do celého nového roku 2011 hlavně pevné zdraví. Již kompletní
rodinka Hájkových :-)Dobrý den p.Hasalíková.
Děkuji vám za zaslanou prezentaci vaší práce. Musím přiznat, že jsou opravdu krásné a ty nejzdařilejší kousky musí potěšit oko i těch největších škarohlídů, to mi věřte. Zranění vaší ruky je opravdu mrzuté, že vás ale ve vaší práci nezastaví, mluví za vše. Co se týká předlohy na mnou požadovanou šálu, napadla mě ještě jedna věc: tekoucí voda a část mlýnského stavení s mlýnským kolem jakoby ztrácející se v ranním nebo večerním oparu / možná jen obrysy? / by mohlo být tím, co obdarovanou potěší. Nevím, jak moc je to pro vás složité a realizovatelné. Prozatím se mějte krásně a brzy se uzdravte. Nashledanou.
Petr HavelDobrý den paní Jano.
Objednávám si opravdu dvě šály. Jsou moc hezké a šály jsou má slabost, mám jich asi padesát. Máte opravdu vzácný talent a vkus. Děkuji a těším se.
Jarmila Smutná

Dobrý den paní Jano,
obraz, který dávám do přílohy, je nádherný. Šála je naprostá jednička. Všem, komu jsem ji ukázala, se strašně líbila. Doufám, že i neteř bude spokojená. Máte fakt talent. Mějte se moc hezky a děkuji.
Jarmila Smutná

Milá paní Jano.
Obě šály dnes dorazily a jsou PERFEKTNÍ. Dokonce i muž z nich byl nadšen. Určitě se zase brzy ozvu. Budou Vánoce. Moc děkuji a přeji hezký den a spoustu inspirace.
Jarmila SmutnáNeobyčejně krásně zahalený den v šál Vám přeji nejen pro tento den ale i pro ten další a tak dál :) Posel pošty dorazil se šálou včas a já v pátek vyzvedl balík útlý. Tak stalo se, že navzdory jiným špatným věcem nebyl jsem smutný. Na plese a slavnosti naší, šála hrála prim, každý si jí i mne v ní všim a po čase dlouhém mne těšilo velmi cosi, to dobře je ve světě kde mnohé člověka píchá jak vosy. Hádejte, co těšení duše mé způsobilo... No pěkných chvil tam bylo a já s díky Vám dnes ulehám za chvíli s pocitem, že zase jednou mi něco vyšlo při cestě mé životem. Kéž Vám v životě vyjde vše. A co marodění Vaše? To kdybych ve Vaší kůži postěžoval si Saše, což naše učitelka tance historického je naše... na každý pád, zaznělo by z jejích úst, že to chce roztancovat... A já dodávám, na bacily máte-li ještě nějaké, se vykašlete... Takový Vašek Neckář s Bacily i zpívá. A co má od Vás šála černobílá? Zatím odpočívá složená. Velmi se mi líbí práce Vaše poctivá, a jak to už bývá, přijde čas, když zákazník je spokojen, přijde den a přijde zas s dalším nápadem. Mějte se krásně a ještě jednou díky ve formě básně.
Jirka JežekVážená paní Hasalíková,
není tak časté, aby mě něco chytilo tak za srdce, jako vaše díla. Mám pro Vás jenom slova chvály a uznání a nepatřím mezi servilní anální skokany. Určitě koupím šátek či šálu, jenom se ještě musím poradit se sestrou. Buďte té lásky a pošlete mi na mail ještě vzory, které máte, ihned pak provedeme výběr. Já sám si ještě u Vás objednám obrázek na hedvábí. Budu se těšit na Váš mail a v krátkém čase se ozvu. S úctou
Vladimír Jakšl

Mám radost z fotografií, obraz se mi líbí, už se těším, až ho dokreslí rám. Máte nadání od Boha, nevím, jestli je to radost nebo někdy bolest. V každém případě můžete začít na druhém obrázku. Díky, s pozdravem
Vladimír JakšlDobrý den paní Jano,
šátek se moc líbil. Dokonce mně moje nejlepší přítelkyně řekla, že se trefila halenkou, kterou si koupila, do jedné barvy. Když jsem jí přála k narozeninám, tak jsem jí řekla, že mně bude mít stále na krku a tak, že se mně jen tak nezbaví. Moc se jí líbilo také Vaše dárkové balení. Dobře to dopadlo. Takže Vám moc děkuji. Přeji Vám i Vašim blízkým hodně štěstí, spokojenosti a hlavně ať se Vám dobře maluje. Moc Vás zdravím a ještě jednou děkuji.
Jitka KummerováDobrý den,
mockrát děkuji, šála je nádherná. Prosím o její zaslání.
Tereza ChadimováMilá paní Hasalíková,
děkuji Vám moc, ze šátku jsem úplně nadšená a nemůžu se ho dočkat, ten je totiž pro mě :-))
Jana Krátká

Milá paní Hasalíková,
moc děkuji, balíček jsem na poště vyzvedla. Všechno je v pořádku, výrobky jsou úžasné :-) Ještě jednou děkuji a přeji Vám pěkný den a krásné svátky :-)
Jana KrátkáKrásný večer,
zasílám srdečné pozdravy a děkuji za úžasnou kravatu. Došla v pořádku a musím uznat, že je ještě hezčí než na fotkách, takže nepochybuji o tom, že na Vánoce udělá velikou radost. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší další tvorbě a děkuji za krásnou spolupráci.
K.KosováZásilka došla v pořádku. Jsem opravdu velmi spokojená, je to krásné. Příjemné prožití Vánoc a hodně štěstí a zdraví do Nového roku přeji Vám i rodině.
V. HorníkováDobrý den,
děláte moc krásné věci - s šátky jsem maximálně spokojena a už se na ně těším. Jednu si chci sobecky nechat a další mám jako dárek pro maminku. Z mé strany jistě nejde o poslední objednávku. Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů ve Vaší zajímavé práci. Děkuji
Klára ZikmundováPaní Hasalíková,
děkuji za zprávu, že ten oranžový šátek máte pro mě schovaný, už jsem měla obavu, že je prodaný. Budu se těšit na Vás i na šátky. Zdraví
Eva SkácelováDobrý den paní Hasalíková,
kravata je krásná, moc se Vám povedla. Je to přesně podle mé představy. Už se těším až uvidím vyfocenou celou soupravu. Přeji Vám pěkný den.
Irena Šafářová

Moc se Vám to povedlo, je to opravdu moc krásné. Máte talent, který se hned tak nevidí. Těším se až mi soupravu pošlete a uvidím ji na vlastní oči. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hezké svátky.
Irena ŠafářováDobrý den,
děkuji za nabídku. Obě kravaty jsou moc pěkné a doufám, že se i příteli budou líbit. Prosím tedy o zaslání. Děkuji moc a určitě si na Vás nechám spojení.
Věra KédlováDobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za zaslání krásných předloh, které jste mi poslala. Z Vašich návrhů jsem vybrala dva, které splňují moji představu. Chtěla bych je použít jako vánoční dárek, proto na jejich výrobu nijak nespěchám. Chtěla jsem Vás též požádat o zasílání novinek, protože se mi Vaše výrobky moc líbí. Děkuji. Přeji krásný den.
Klára ZikmundováDěkuji - skutečně krásné snímky, které mě uvedly do světa fantazie. Milá paní Hasalíková, mějte se krásně, a ať je Vaše fantazie nekonečná, protože i nás obohacuje. S úctou
Ivana KaloušováDobrý den
Jsem opravdu spokojená, šála je moc pěkná. Vzhledem k tomu, že je to pro starší paní, tak bych to už nezdobila víc a ponechala bych ji tak. Jsem ráda, je moc pěkná. Můžete ji tedy zaslat, budu zásilku očekávat. Ještě jednou děkuji. V budoucnu bych se ozvala ještě jednou, mámě se také líbí Vaše práce, je tedy pravděpodobné, že budu u Vás objednávat ještě jeden dárek. Jinak přeji Vám i Vaší rodině příjemné vánoční svátky a mnoho úspěchů v následujícím roce. S pozdravem
Pavlína MertováObraz je opravdu krásný ! Nemohu se dočkat ! Co se předání týče, byla bych ráda, kdyby se podařilo do Vánoc, mám to jako překvapení. Plně Vám důvěřuji. Mějte se.
Jana Myšičková

Obraz je úžasný. Těším se. Ty fotky, jak postupně vznikal, jsou velice zajímavé. Díky. Zatím.
Jana Myšičková

Dobrý den,
vypadá úžasně. Nemohu se dočkat. Pořád se na ty fotky chodím koukat.
Jana Myšičková

Dobrý den,
přeji Vám i Vaší rodině hezký a šťastný celý rok 2010. Děkuji Vám, obraz dorazil v pořádku a je opravdu nádherný. Děkuji Vám. Mějte se krásně, ať se Vám daří a ať se krásou Vašich výtvorů těší co nejvíc lidí. Zdravím.
Jana MyšičkováDobrý deň pani Hasalíková,
ďakujem, že ste sa ozvali, Vašu prácu som videla u kolegyne Jany Krátkej, ktorá mi o Vás povedala a ja som bola nadšená. Šál by som chcela darovať starej mame, tak by som si predstavovala niečo decentné. Na kravatu mám špeciálnu požiadavku, potrebovala by som kravatu vo farbách hokejového teamu, prípadne tam zapracovať logo, fotografie prikladám. Vopred ďakujem a teším sa na Vašu odpoveď,
Stela Bačková

Dobrý deň,
verím, že tá kravata bude super, však som ani nechcela takú, čo sa bude dať nosiť len na hokej :-) Takže sa teším. Ten obraz je krásny, veľmi Vás obdivujem aj za tú trpezlivosť
Stela BačkováDobrý den paní Hasalíková,
jsem moc ráda, že jste mi odpověděla. Vaše nabídka je přímo úžasná, rozeslala jsem ji i mým kolegyním v práci a opravdu máme problém si vybrat. Má dcera mi ale radí, že si nemám brát šátek, ale šálu. Pošlete mi prosím tedy ještě nabídku šálů. Děkuji předem a přeji pěkný den
Hana KupcováMilá paní Hasalíková,
BINGO :-)))) teď už je to to pravé ořechové, je krásná!!!!! Moc se na to těším, ještě Vám dám vědět, co ta barva krajky, ale já vám důvěřuju, tak se můžete pustit do díla :-) Krásný víkend
Bára PánkováKrásný den, paní Hasalíková,
děkuji za zprávy, mám radost :) Ke kravatě - myslím, že ve finále budu stejně chtít obě, ke druhé Vám tedy ještě instrukce poskytnu. Nad tou cellíčkovou můžete začít přemýšlet, nechám to zcela na vás - máte pravdu, že namalovaná jen "část" by asi nebyla úplně to pravé ořechové, tedy dávám Vám volnou ruku. A moc se těším. Mějte se pohádkově, děkuji,
Karolína Pytelová

Flétnička je báječná, pokud mohu říct svůj názor, už bych ji žádnou konturou nedráždila. Jejda, to je taková nádhera...
Karolina Pytelová

Milá paní Hasalíková,
Děkuji mnohokrát za všechno, báječným popovídáním a sdílením začínaje, překrásnou kravatou, usměvavou vzpomínkou a nepochybně doporučením všude možně konče. Opravdu si velice vážím Vašeho umění a obdivuji Vaši práci, to se totiž jen tak nevidí... Přeji Vám jen to dobré! S pozdravy
Karolína Pytelová

Milá paní Hasalíková,
děkuji za odpověď a Vaši ochotu :) Už jsem se lekla, že se stěhujete do Prahy a vezmete moravské metropoli tak báječnou umělkyni! Uf :) Přeji krásný den a pohodové cestování.
Karolína Pytelová

Paní Hasalíková.
přemýšlím, jak do tohoto okýnka nejlíp vystihnout, že už pět minut zírám na monitor s otevřenou pusou??? Vy jste prostě úžasná a neuvěřitelná, ta kravata je dokonalá a já vůbec nemám slov... Napadá mě, že se ze mě stane asi strašně závistivá studentka :) Ještě se budu kochat... Děkuji!!! *
Karolína PytelováChtěl jsem Vám moc poděkovat, šátek se velice povedl. Sklidil obrovský úspěch nejen u přítelkyně, ale také u její maminky. Ještě jednou děkuji a přeji, ať se Vám takto daří i nadále. Váš spokojený zákazník
Pavel TřasákVazena pani Hasalikova,
dekuji za zaslani fotek saly, vypada velice pekne a urcite mi ji zaslete :-)) Pekny den,
Iveta KrulisovaDobrý den paní Hasalíková,
Děkuji za zaslanou ukázku. Jsou to nádherné věci. A to, jak jste si poradila s logem, je to nositelné a přitažlivé, všechna čest. Přiznám se, že jsem si to nedovedla představit. Černobílý šátek mě nadchl. Nosím černý kostým a miluji bílou. Oživit to něčím nevtíravým by bylo super. A ten šátek je přesně to pravé. Jeden si prosím objednávám. A ještě jeden pro kamarádku, snad s trochou béžové či zlaté? Ten bych prosím potřebovala do 3.10. S přátelským pozdravem
Hana Svobodová

Dobrý den paní Hasalíková,
je velice krásný. Jen nevím, jak bude kombinovatelný. Moje představa byla, že bude podobný tomu černobílému a béžové tony budou doplňující. Ale také je docela možné, že právě takhle se bude hodit. A určitě se bude kamarádce líbit ( je Švýcarka ). Už se těším na ten svůj. S přátelským pozdravem
Hana Svobodová

Dobrý den paní Hasalíková,
z šátku mám ohromnou radost. Je dokonalý, úžasný, přesně takový, jaký se mi hodí. Miluji víceúčelové a proměnlivé věci. Moc se na něj těším. Děkuji. Přeji krásný den.
Hana SvobodováDobrý podvečer,
nedávno jsem mluvila s mojí kamarádkou a dala mi na Vás kontakt. Nechávala si od Vás dělat kravatu, byla moc spokojená. Chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné si taky jednu objednat. Chtěla bych to jako vánoční dárek, ale mám obavy, že už je celkem pozdě, budete mít čas? Předem děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem
Tereza Trachtulcová

Dobrý den,
moc děkuji za rychlou odpověď. Fotky jsem si prohlížela a jsou krásné :-). Děkuji a přeji Vám příjemnou neděli.
Tereza TrachulcováDobrý večer, paní Hasalíková,
moc děkuji, šála je krásná. Už se těším na tu druhou. Děkuji,
Petra KaniováMilá paní Jano,
ještě jednou mockrát děkuji za Vaši práci a ochotu. Šátek je moc krásný a doufám, že udělá mojí kamarádce radost. Velmi ráda Vás uvítám u nás a osobně poznám. Mějte se pěkně a příjemné podzimní dny
Martina MejzlíkováDobrý večer,
šály jsou krásné - tu čtvrtou nechám na Vás, jakou pošlete, tu akceptuji a jsem si jistý, že se bude holkám líbit. Moc děkuji a těším se na Vaši dobírku, holky se budou těšit pod stromečkem. Hezké vánoce Vám i Vaší rodině.
Pavel RutPřeji rovněž hezký večer, paní Hasalíková,
šála je hezká, líbí se mi a doufám, že se bude líbit i obdarované.
Jarmila Valová

Dobrý den, paní Hasalíková,
před chvílí mi pošťák doručil balíček s šálou. Šála je nádherná, hezčí než jsem si ji podle fotografií představovala. Nebude-li Vám to vadit, doporučím Vaše práce všem svým známým. Přeji Vám šťastné a veselé Vánoce a úspěšný rok 2011.
Jarmila ValováDobrý den paní Hasalíková,
tak šátek jsem už dostala a moc se i líbí, barevně je moc pěkně sladěný, a ta růžová se ke mě hodí:) Jediná malinká vada, za kterou Vy ovšem nemůžete, je, že mohl být větší ( těch 100x100) tuším, to mi ale bohužel nedošlo. Kdybych si to změřila nebo porovnala s jinou šálou, tak to vím, ale i tak ho využiji a příště budu chytřejší:) Mějte se moc hezky a přeji mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem
Karolína Ficková

Dobrý večer paní Hasalíková,
no šátky jsou moc krásné oba, povedly se Vám. Jen mi dejte pár dní, nemohu se vůbec rozhodnout, který si vybrat:), ale jeden si určitě vezmu. Předem děkuji. Mějte se hezky.
Karolína FickováChtěla bych Vám poděkovat za výbornou spolupráci při přípravě dárků pro výherce Ceny Kvality 2008 v sociální péči, která proběhla letos v květnu v Kulturním centru v Poděbradech. Značka Depend jako jeden z generálních partnerů této akce, osobně oceňoval výherce ceny Osobnost roku – výherci byli zvoleni na základě referencí od klientů z domovů pro seniory a ústavů sociální péče.

Všech pět výherců jsme obdarovali Vašimi ručně malovanými šálami a kravatami. Bohužel nemohu soudit, zda jsme se vzorem a barvami trefili výhercům do vkusu, ale myslím, že ručně malované hedvábí určitě každý někdy ocení. Dárky byli opravdu originální a i výherci si mohou být jistí, že nikdy nedostanou stejný šál či kravatu, jako dostali z rukou našeho brand managera na letošní Ceně kvality. Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a mnoho dalších spokojených zákazníků. S pozdravem,
Zemanová ZuzanaMila pani Hasalikova,
Tak jsme zase doma; v Praze to jako vzdy rychle uteklo, uzili jsme si spolecenskeho a kulturniho zivota na dalsiho pul roku. Satek jsem jeste nepredala, je opravdu krasny! Manzelovi se tez velice libi. Dekuji, ze to tak vsechno vyslo, mejte se dobre a zdravim,
Ivana KohoutovaJano, jsem uchvácená. Děláš nádherné věci. Jen pohled na ně mě uklidňuje a vytváří krásný pohled. Ve všem tom chaosu jsi mě dnes večer úplně dostala a uklidnila. Díky moc.
Zuzana VaňkováAhoj Jani. to je nádhera.. Můžu se zeptat, jak se pohybuje cena třeba u těch šátků? Jsou nádherný :)
Jitka Hořejšová